opakowania z kartonu

Gdzie kupić kartony?

Potrzebujesz kartonów do przeprowadzki, pudełek wysyłkowych lub opakowań kartonowych do przechowywania? Sprawdź, gdzie warto je kupić.

Kartony używane czy nowe?

Kartony mają szereg różnych zastosowań – począwszy od ich podstawowej funkcji, czyli przechowywania przedmiotów, poprzez zabezpieczanie przedmiotów w przesyłce, aż po funkcję dekoracyjną, a nawet reklamową (w przypadku sklepów internetowych). Niezależnie od tego, czy korzystamy z opakowań kartonowych w warunkach domowych, czy też są one jednym z elementów podstawowego wyposażenia naszego przedsiębiorstwa, bardzo dużą wagę powinniśmy przykładać do ich jakości.

Wiele osób staje przed dylematem – kupić kartony nowe czy używane? Do zakupu kartonów używanych w większości przypadków przekonuje niższa cena. Warto jednak zaznaczyć, że takie pudełko może nie ochronić należycie przewożonych przedmiotów i w ten sposób zwiększy się ryzyko ich uszkodzenia. Oznacza to, że kartony używane nie są dobrym wyborem, jeśli planujemy przeprowadzkę, czy też prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Do tego takie opakowanie nie będzie prezentowało się zbyt profesjonalnie – jeśli prowadzimy sklep internetowy i poszukujemy odpowiednich kartonów wysyłkowych, powinniśmy wziąć tę kwestię pod uwagę. O ile estetyka pudełka nie jest tak bardzo istotna, jeśli przechowujemy w nim różnego rodzaju domowe przedmioty, to w przypadku kartonów dla e-commerce wygląd opakowania, może świadczyć o naszym podejściu do biznesu.

Opakowania kartonowe – gdzie najlepiej je kupić?

Opakowania kartonowe można kupić w sprawdzonym sklepie, np. budowlanym, jednak lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie ich bezpośrednio u producenta. Tym sposobem, zyskamy dostęp do znacznie bogatszej oferty pudełek – będziemy mogli wybierać zarówno spośród standardowych modeli kartonów, jak i zdecydować się na zamówienie opakowania na wymiar w 100% dopasowanego do naszych potrzeb. Dodatkowo, zamawiając pudełka u producenta, zyskamy możliwość wyboru surowca, z którego ma zostać wykonany karton. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się, m.in. na mocniejszą tekturę 5-warstwową (bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku pudełek do przeprowadzki lub wysyłkowych), 4-warstwową, 3-warstwową, czy też tekturę kaszerowaną bądź makulaturową.

Producent opakowań kartonowych

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta opakowań kartonowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Waps-kart. Na rynku pudełek kartonowych funkcjonuje już od 2003 r. – od tego momentu ciągle doskonali swoje metody produkcyjne, zwiększając przy tym jakość wytwarzanych produktów. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Waps-kart na przestrzeni lat wyspecjalizował się w produkcji opakowań, m.in. dla sektora przemysłowego, branży spedycyjnej, e-commerce oraz spożywczej. Tworzone przez nich kartony wyróżniają się niezwykle wysoką jakością surowców, bardzo precyzyjnym i estetycznym wykonaniem oraz trwałością.

Oferta producenta obejmuje, m.in. następujące rodzaje kartonów:

  • klapowe,
  • klejone,
  • wsuwane,
  • teleskopowe,
  • składane,
  • fasonowe,
  • na wymiar,
  • z nadrukiem.

W Waps-kart możesz zamówić także wysokiej jakości kratownice kartonowe, przekładki i wypełnienia tekturowe, ekspozytory oraz standy reklamowe. Zapoznaj się z ich ofertą już dziś!